KONST / Litografier / Litografi 14666350
nr 1466 6350
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 4/200. Bildmått: 20x27, yttermått inklusive ram: 45x51 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:35:43
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund